Miacasa

Miacasa Architekt Bartosz Snelewski

Projekty indywidualne

Marzysz o idealnym domu, skrojonym pod wymiar, zaprojektowanym według precyzyjnych wytycznych specjalnie dla Ciebie? Zapraszamy do współpracy. Nasz zespół nie tylko przeprowadzi Cię za rękę przez cały proces projektowy i formalności z nim związane. W ramach oferowanego klientom indywidualnym pakietu „Twój Dom” zaopiekujemy się Twoją budową przez cały okres jej trwania. Nasi architekci w sposób profesjonalny przekują Twoje oczekiwania w rzeczywistość. 

Skorzystaj z jednego z pakietów stworzonych dla klientów indywidualnych Twój Dom: brązowego, srebrnego lub złotego.

Jako architekci wiemy, że budowa wymarzonego domu to długi i skomplikowany proces, w którym poszukujecie wsparcia i fachowej pomocy, nie tylko przy projektowaniu, ale także, a może przede wszystkim, na etapie realizacji. Wiemy, że każda minuta przeznaczona na planowanie zaprocentuje dobrymi, przemyślanymi decyzjami i  oszczędnością Waszych pieniędzy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy Wam jedyną w swoim rodzaju usługę. Decydując się na współpracę z naszym zespołem zyskujecie spokój przez cały proces realizacji waszego „miejsca na ziemi”.

Twój Dom czyli pakiet usług, który zapewni Wam spokój: od koncepcji poprzez projekt budowlany, projekt wykonawczy i pozwolenie na budowę aż do zakończenia budowy

W trakcie pierwszego spotkania zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami. W trakcie półgodzinnej rozmowy zbierzemy informacje potrzebne do opracowania programu funkcjonalno-użytkowego twojego domu. Jeśli nie wiesz czego dokładnie oczekujesz nie musisz się martwić, zespół naszych profesjonalnych architektów i projektantów branżowych służy radą na każdym etapie współpracy. Po rozmowie nasi architekci poproszą Cię o wypełnienie ankiety, która pomoże nam uzyskać jak najwięcej informacji o Twoich oczekiwaniach i predyspozycjach. Niektóre pytania mogą wydawać się dziwne lub pozornie nie związane z naszym zadaniem. Zaufaj nam! 

Opracowywana indywidualnie dla każdego klienta koncepcja architektoniczna jest efektem rozmów (u nas w pracowni lub online) oraz pracy naszych projektantów i stanowi podstawę do opracowania projektu budowlanego.

Wykonanie projektu i uzyskanie niezbędnych zgód to dopiero początek!

W ramach Pakietu „Twój Dom”  otrzymają Państwo kompleksową obsługę waszej inwestycji, która nie zakończy się z chwilą uzyskania pozwolenia na budowę. Wiemy, że dopiero po rozpoczęciu budowy pojawiają się pytania i wątpliwości, na które będziecie szukali odpowiedzi.

Projekt budowlany, uzyskanie pozwolenia na budowę i wszelkie formalności urzędowe oraz projekt wykonawczy to dla nas standard.

W każdym z dostępnych pakietów otrzymujecie kompleksową obsługę inwestycji od samego początku do jej zakończenia. Jako architekci czujemy się odpowiedzialni nie tylko za jakość przekazywanej dokumentacji ale także za cały proces budowlany. 

Nadzór autorski w trakcie trwania budowy to gwarancja bezproblemowej realizacji.

W trakcie budowy zawsze pojawiają się pytania, wątpliwości i mniejsze lub większe problemy. Dlatego nasi architekci będą z Wami od samego początku do samego końca budowy nadzorując działania wykonawców. W trakcie trwania budowy co najmniej raz z miesiącu spotkamy się na budowie, a przez cały czas realizacji będziemy dostępni telefoniczne, mailowo i będziemy odbywać regularne, cotygodniowe narady online.

Oferujemy trzy pakiety: brązowy, srebrny i złoty. Nadzór doświadczonego kierownika budowy i inżyniera budowy to spokojny sen przez cały czas trwania budowy, oszczędność czasu i pieniędzy.

W zależności od zakresu oferowanego nadzoru proponujemy trzy pakiety usług. W pakiecie srebrnym i złotym oferujemy Wam dodatkowo nadzór kierownika budowy i nadzór inżyniera budowy, który nie tylko będzie nadzorował ekipy wykonawcze, lecz także dobierze wykonawcę, wynegocjuje korzystne stawki za robociznę i materiały i optymalnie zorganizuje cały proces budowy oszczędzając czas i pieniądze.

“Mój Dom” : oferta kompleksowej obsługi projektowej budowy domu jednorodzinnego wraz z nadzorem

pakiet brązowy

pakiet srebrny

pakiet złoty

Indywidualna koncepcja architektoniczna

(3D)

Wizualizacje budynku i działki na każdym etapie

Możliwość oglądania modelu 3D online na każdym etapie

Pełnobranżowy projekt zagospodarowania terenu

Projekty przyłączy

Projekt zjazdu

Projekt architektoniczno budowlany

Wszelkie wymagane prawem uzgodnienia

Uzyskanie pozwolenia na budowę

Pełnobranżowy projekt techniczny

Projekt wykonawczy

Nadzór autorski architekta przez cały okres trwania budowy

Nadzór kierownika budowy

Koordynacja budowy przez inżyniera budowy

Cena (wszystkie ceny są cenami brutto)

29000  zł

+ 1950 zł

/m-c trwania budowy

29000  zł

+ 3900 zł

/m-c trwania budowy

29000  zł

+ 6900 zł

/m-c trwania budowy

pl_PLPL