Miacasa

Miacasa Architekt Bartosz Snelewski

Nasz zespół

Bartosz Snelewski

mgr inż. architekt Bartosz Snelewski

– architekt, właściciel i główny projektant w pracowni Miacasa Architekt Bartosz Snelewski. Absolwent Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiego. Laureat nagrody Towarzystwa Urbanistów Polskich za najlepszy dyplom w dziedzinie urbanistyki w województwie łódzkim w 2007r. Członek Izby Architektów RP.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w pracy w kilku biurach projektowych, firmach deweloperskich, a także podczas 4 lat pracy w administracji architektoniczno- budowlanej.

mgr inż. arch Nina Indrzejczak

– architekt, absolwentka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Od 2018r posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń i jest członkiem Izby Architektów RP.

Karierę zawodową zaczynała od asystowania przy projektach szpitali i cmentarzy. W pracowni Miacasa od 2017r.

Nina Strojecka
Klaudia Karpińska

mgr inż. arch. Klaudia Karpińska

-skończyła Politechnikę Łódzką na wydziale BAIŚ na kierunku architektura, uzyskując w 2020 tytuł magistra inżyniera architekta.

Młoda architektka zdobywająca doświadczenie w rodzimej Łodzi przy projektowaniu domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych i obiektów użyteczności publicznej. Do zawodu architekta podchodzi z odpowiedzialnością i z zaangażowaniem, wprowadzając estetyczne i praktyczne rozwiązania do projektów. Uwielbia zwierzęta( w szczególności psy), muzykę, modę i gry planszowe.

pl_PLPL